Biegacze kontra Siłacze

TAGI : ocr

14 kwietnia 2018 roku, czyli już niedługo w Parku Fontann w Warszawie dojdzie do niezwykłego wydarzenia biegowo - crossfitowego. Tego dnia odbędą się zawody o nazwie Reebok POWERUN by Runmageddon, w których uczestnicy będą mogli dokonać wyboru: biec przez cały czas, czy też dodatkowo pokonywać przeszkody na 10-kilometrowej trasie. Areną zmagań będą urokliwe okolice Starego Miasta oraz Bulwarów Wiślanych.

Biegacze kontra Siłacze

Co ciekawe, tym zawodnikom, którzy zdecydują się pokonywać przeszkody, a będzie ich dziesięć na całej trasie, będzie odejmowana za każdą z nich, aż jedna minuta od czasu jaki uzyskają po dotarciu na metę. Warto więc wcześniej przemyśleć strategię, podejść do zadania z logistycznym zacięciem oraz opracować najodpowiedniejszą dla siebie strategię. Być może niektóre przeszkody lepiej będzie ominąć rezygnując z bonifikaty czasowej, natomiast inne pokonać, żeby zyskać przewagę nad rywalami. Od decyzji zależeć będzie sukces lub porażka.   


To kolejne już wydarzenie organizatorów popularnych biegów Runmageddon. Na pewno jest to nowa i ciekawa forma współzawodnictwa. Siłacze kontra biegacze - tego jeszcze nie było! Na trasie będą znajdowały się przeszkody o różnej skali trudności. 


1 kwietnia do dnia startu koszt udziału w Reebok POWERUN by Runmageddon wynosi 119zł. Organizatorzy w pakiecie startowym przewidują koszulkę, napój izotoniczny oraz kupon rabatowy uprawniający do zniżki na buty marki Reebok. Zawodnicy, którzy ukończą bieg na mecie otrzymają pamiątkowy medal z tego niezwykłego wydarzenia biegowo-crossfitowego. Dla trzech najlepszych osób w klasyfikacji kobiet i mężczyzn przewidziano nagrody. 


Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdują się na stronie: 

https://www.runmageddon.pl/imprezy/reebok-powerun-by-runmageddon-warszawa-14-04-2018Dodane komentarze