Wystartuj w Memoriale Janusza Kusocińskiego

Niesamowitą gratkę dla miłośników biegania przygotowali organizatorzy lekkoatletycznego 64 ORLEN Memoriału Janusza Kusocińskiego, który odbędzie się 8 czerwca w Chorzowie na stadionie Śląskim. Otóż każdy będzie miał szansę wystąpienia na mityngu obok największych sportowych gwiazd. Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie „Podążaj za marzeniami - wystartuj na Stadionie Śląskim” i dopowiedzieć na pytanie, które brzmi: co motywuje Cię do biegania i pokonywania przeszkód.

Wystartuj w Memoriale Janusza Kusocińskiego

Prace oceniać będzie m. in. wielokrotna mistrzyni Polski, brązowa medalistka mistrzostw Europy z Zurychu z 2014 roku oraz piąta zawodniczka Igrzysk Olimpijskich z Rio de Janeiro, Joanna Jóźwik. Jury wyłoni 16 laureatów, którzy otrzymają pakiety startowe i będą mogli wystartować w memoriale w biegu na dystansie 800 metrów. To będzie wspaniała przygoda wziąć udział w memoriale, w którym wystąpi wiele gwiazd światowej lekkoatletyki m. in.  mistrzowie globu w rzucie dyskiem, czy też pachnięciu kulą. 


Organizatorem konkursu jest firma Bridgestone. Wystarczy odwiedzić jej profil na Facebooku i odpowiedzieć na pytanie pod postem informującym o tym wydarzeniu. Warto też zapoznać się ze szczegółowym regulaminem, który też tam się znajduje. Konkurs trwa do 24 maja. Osoby wyłonione przez jury otrzymają nie tylko pakiety umożliwiające im start w biegu na 800 metrów, ale także podwójne bilety na 64 ORLEN Memoriał Janusza Kusocińskiego. Będą więc mogli w towarzystwie wybranej przez siebie osoby obserwować zmagania gigantów lekkiej atletyki.


Dodane komentarze