Pobij rekord Guinnessa w skokach na trampolinach!

Już w maju odbędzie się bicie Rekordu Guinessa w treningu na trampolinach JUMPit. 500 trampolin fitness, najlepsi trenerzy i wielki maraton. Dołącz i przejdź do historii! Tego jeszcze nie było.

Pobij rekord Guinnessa w skokach na trampolinach!

Już 20 maja podczas największych targów sportowych w Polsce Go Active Show, odbędzie się bicie rekordu Guinnessa w skokach na trampolinach JUMPit. Żeby zapisać się w słynnej księdze z rekordami, równocześnie skakać musi ponad 375 śmiałków. Każdy na osobnej trampolinie i przez co najmniej 5 minut. Na uczestników będzie czekać aż 500 trampolin! Następnie odbędzie się wielki maraton. Ty też możesz zapisać się w kartach historii fitnessu i pobić rekord.


Gdzie?

Targi Go Active Show, jak co roku odbywają się w Nadarzynie koło Warszawy (hale Ptak Warsaw Expo). Bicie rekordu Guinnesa odbędzie się o godzinie 10:30, rejestracja uczestników jest cały czas otwarta. 


Skuteczność trampolin fitness

W Polsce fitness na trampolinach jest niezwykle popularny. Skakać mogą kobiety, mężczyźni, dzieci oraz seniorzy. Jest to doskonała zabawa, energia i adrenalina. Oprócz tego, są to skuteczne ćwiczenia, które zapewniają trwały efekt w poprawie kondycji (+ praca nad stabilizacją i równowagą) oraz zwiększeniem wytrzymałości mięśniowej. Uczestnik zajęć pozbywa się niepotrzebnych kilogramów (redukcja tkanki tłuszczowej) przy czym kształtuje ciało (w szczególności okolice brzucha, uda i pośladki). W trakcie jednego treningu można spalić aż 1000 kalorii. To prawie dwa razy więcej niż podczas godzinnego biegania, pływania lub jazdy na rowerem. Dla kogo jest fitness na trampolinach?

Na zajęcia może przyjść każdy! Różnorodność programów JUMPit (m.in. Kids, Aqua), sprawia, że jest to trening dla dzieci, dorosłych i seniorów. Nieważny jest wiek, płeć czy nawet sprawność fizyczna. Ćwiczenia na trampolinach fitness lub trampolinach wodnych, odbywają się przy głośnej i przebojowej muzyce, która pomaga zapomnieć o stresie i sprawia, że wydzielamy jeszcze więcej endorfin. Nic dziwnego, że trampoliny JUMPit stały się popularne w całej Polsce. 


Pobij rekord Guinnessa

Jeśli kochasz trampoliny lub chciałbyś zacząć przygodę z fitnessem, weź udział w biciu rekordu. Oprócz trampolin, czekać będą profesjonalni Master Trenerzy i Instruktorzy, z którymi można porozmawiać oraz super niespodzianki i gadżety.

 

Dodane komentarze