Tradycyjne gotowanie czy catering dietetyczny - co wybrać?

Codziennie wiele osób zastanawia się jak i co ugotować, aby móc jeść smacznie i zdrowo. Problematyczne śniadanie, bardzo trudny i czasochłonny w wykonaniu obiad czy wreszcie pyszna, ale też niezbyt ciężka kolacja - wszystkie te dania mają kilka cech wspólnych. Wymagają zarówno zaangażowania oraz umiejętności, jak i dużej ilości wolnego czasu. Są jednak smaczne, a także własnoręcznie przygotowane. W przeciwieństwie do dań wykonanych przez nas samych, catering dietetyczny ma zupełnie inne zalety. Jakie? Dowiesz się tego z poniższego artykułu.

Tradycyjne gotowanie czy catering dietetyczny - co wybrać?

Zalety cateringu dietetycznego

Catering dietetyczny, zwany także dietą pudełkową, ma mnóstwo zalet nie do przecenienia. Podczas przygotowywania jakichkolwiek potraw nie traci się czasu, co jest istotne szczególnie dla osób zapracowanych i takich, które nie lubią tego robić. Równie ważną zaletą są smaki. Wszystkie dania są przygotowywane przez prawdziwych kucharzy i charakteryzują się bardzo ciekawymi połączeniami, a także są po prostu pyszne i dobrze doprawione.

Kreatywne połączenia widać po praktycznie każdym składniku. Część z nich może okazać się bardzo zaskakująca oraz nieco egzotyczna i nieznana dla niektórych osób. Smaczne grzyby, zdrowe warzywa czy fantastyczne połączenia smaków słonych ze słodkimi powodują, że podczas każdego posiłku można poczuć się jak w wykwintnej restauracji. Ale w przeciwieństwie do niej, przygotowane dania spożywamy we własnym domu w otoczeniu bliskich lub w pracy podczas przerwy na lunch. To kolejna zaleta. Wszystkich smaków można próbować w miejscu, w którym jest Ci najbardziej wygodnie zjeść dany posiłek. Każde danie jest dobrze zapakowane w szczelny pojemnik, dzięki czemu można zabrać je ze sobą praktycznie wszędzie.

Spersonalizowany catering dietetyczny

Wszystkie dania i konkretne diety przygotowują nie tylko kucharze, lecz także dietetycy, którzy zawodowo zajmują się kwestią żywienia. Dzięki temu w ofercie firmy Pomelo znajdują się także diety dla alergików, osób aktywnych fizycznie czy z nietolerancją laktozy. Dla osób chcących zrzucić wagę, firma Pomelo przygotowała catering dietetyczny w Warszawie. Dietetycy nie obawiają się także ciekawych połączeń. To bardzo istotne w szczególności z punktu widzenia osób chorych, które nie mogą jeść jednego, konkretnego składnika. Dietetycy umieją znakomicie zastąpić jeden składnik z innym - i to bez negatywnego wpływu na smak potraw!

Dieta pudełkowa wegańska Pomelo pozwala na jedzenie zgodnie z własnymi przekonaniami, dlatego doskonale spełnia wszelkie oczekiwania osób nie spożywających mięsa oraz wyrobów pochodzenia zwierzęcego. W jej ramach firma Pomelo oferuje jedynie profesjonalnie wyselekcjonowane składniki połączone w ciekawe i - co najważniejsze - bardzo smaczne dania. Wszystkie są hermetycznie zamknięte w osobnych pudełkach, dzięki czemu zachowują świeżość i nie są narażone na bakterie. Dlatego dieta pudełkowa to nowoczesny, bezpieczny i bardzo smaczny sposób na doskonałe jedzenie. Warto się skusić!

 

Dodane komentarze